Akceptujemy płatności kartami Visa i Master Card

Bezigłowa mezoterapia NNM

 

Zapraszamy na zabiegi przeprowadzane przez naszych

 

najlepszych specjalistów

 

 

 

Bezigłowa Mezoterapia NNM jest nowoczesną alternatywą do klasycznej mezoterapii.

W Bezigłowej Mezoterapii wykorzystywane są specjalne krótkie impulsy elektryczne zaprojektowane w celu łagodzenia przekrwienia tkanki. Bezigłowa Mezoterapia NNM bazuje na nowej technice, zwanej Aquaforezą, w której technologia laserowa i specjalne impulsy elektryczne pomagają reaktywować w tkankach specyficzne procesy fizjologiczne, mające wpływ na rozwój cellulitu. Procesy te obejmują mikrocyrkulację, drenaż limfatyczny i polepszenie przepływu krwi. Proces Aquaforezy wykorzystuje synergiczny efekt stymulacji laserowej, wpływu aktywnych substancji na tkankę głęboką, tonizacji mięśni oraz stymulacji limfatycznej.

 

Każda sesja zabiegowa trwa około 30 minut. Aby osiągnąć oczekiwane rezultaty konieczne jest przeprowadzenie serii 8-10 zabiegów. Pierwsze wyraźne korzyści można zaobserwować już po 5 lub 6 sesjach, jakkolwiek zależy to od stopnia nasilenia cellulitu bądź zmarszczek. AquaforezaTM jest metodą bardzo przyjazną dla pacjentek i nie odczuwają one żadnego dyskomfortu podczas zabiegów. Parametry terapii dostosowuje się płynnie do progu odczuwania pacjentki, a intensywność terapii można regulować tak, aby pacjentka nie odczuwała dyskomfortu. Po zakończeniu zabiegu pacjentka może natychmiast wrócić do normalnych czynności. W pierwszej części serii zabiegów zaleca się zaplanowanie kilku wizyt w krótszym odstępie czasowym, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.

 

 

 

 

 

Mezoterapia Bezigłowa NNM

 

Substancje aktywne dostosowywane są do problemu estetycznego.

Mogą to być składniki o działaniu:

  • Przeciwzmarszczkowym
  • Liftingującym
  • Regenerującym
  • Nawilżającym
  • Rozjaśniającym przebarwienia
  • Antycellulitowym
  • Oraz w przypadku LipoKontour – bezigłowej lipolizy, rozpuszczającym komórki tłuszczowe

 

Zabiegi są bezbolesne, mogą być przeprowadzane z różnym natężeniem i dopasowaniem do indywidualnych potrzeb pacjenta. Bezigłowa Mezoterapia NNM™ nie wymaga okresu rekonwalescencji, dzięki czemu bezpośrednio po zabiegu można powrócić do codziennych czynności.

 

 

 

Przeciwwskazania:

Gruźlica, rozrusznik serca, choroby sercowo-naczyniowe, implanty ślimakowe, metalowe implanty i nowotwory złośliwe na ścieżce przepływu prądu, zmiany skórne i zapalenia, krwawienia, menstruacja, choroby nowotworowe, stwardnienie rozsiane, ciąża, zapalenie żył i dróg limfatycznych, nadczynność i niedoczynność tarczycy.

 

 

Zapraszamy do skorzystania także z innych usług z zakresu kosmetyki, oferowanych w naszej placówce

 


drlikclinic.pl - przychodnia medyczna. Chirurgia ogólna, plastyczna i naczyniowa. Ginekolog, USG, psychiatra, ortopeda, kardiolog, dermatolog. Kosmetyka i akupunktura - Łódź