Akceptujemy płatności kartami Visa i Master Card

Masaż bańką chińską

 

Przebieg

 

Masaż bańką chińską to jedna z metod masażu, którą stosuje się w walce z cellulitem, obrzękami limfatycznymi, a także napiętymi i osłabionymi mięśniami. W masażu wykorzystuje się powstające w bańce podciśnienie, które powstaje poprzez usunięcie z niej powietrza. Powoduje to zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, wpływając na ich intensywne przekrwienie oraz wyraźną poprawę elastyczności skóry.

Masaż bańką chińską trwa około 20- 30 minut i powinien być wykonywany w seriach 10- 12 zabiegów, w odstępach nie krótszych niż 3 dni.

 

 

 Cel

 

Masaż ten oprócz pobudzenia krążenia krwi i limfy, pomaga również pozbyć się zbędnych i szkodliwych toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej, co daje bardzo dobre efekty w kuracjach antycellulitowych. Ponadto zabieg fantastycznie relaksuje i uspokaja, dlatego jest wskazany dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym.

 

 

Efekt

 

- poprawa jakości i elastyczności skóry

- redukcja cellulitu

- zmniejszenie obwodu masowanych części ciała

- lepsze odżywienie tkanek poprzez ich przekrwienie

- relaksująco- uspokajające doznania

 


drlikclinic.pl - przychodnia medyczna. Chirurgia ogólna, plastyczna i naczyniowa. Ginekolog, USG, psychiatra, ortopeda, kardiolog, dermatolog. Kosmetyka i akupunktura - Łódź