Akceptujemy płatności kartami Visa i Master Card

Aromaterapeutyczny masaż stemplami ziołowymi

 

Aromaterapeutyczny masaż stemplami ziołowymi

 

 

Cel:

 

Masaż ten polecany jest przede wszystkim:

- osobom chcącym odświeżyć strukturę skóry

- otyłym

- walczącym z cellulitem

- przemęczonym

- osobom zestresowanym

 

Pozwala na przywrócenie prawidłowego przepływu energii, pozytywnie wpływa na krążenie krwi i limfy, czego skutkiem jest lepsze odżywienie skóry i przyspieszenie usuwania toksyn z organizmu. Masaż wspaniale rozluźnia mięśnie, wzmacnia układ odpornościowy, a ponadto pobudza skórę do regeneracji i odbudowy komórkowej.

 

 

Przebieg:

 

Zabieg przeprowadza się za pomocą specjalnie stworzonych stempli bawełnianych, wypełnionych mieszanką ziół, przypraw czy owoców, dobranych pod kątem indywidualnych preferencji pacjenta.

Stemple zanurzane są w olejku i podgrzewane, a następnie masuje się nimi całe ciało. Zawarte w ziołach olejki eteryczne nie tylko wywołują pozytywny efekt wchłaniając się w rozgrzaną skórę, ale także nasycają powietrze swoim aromatem, co zapewnia wspaniałe doznania zapachowe i głęboki relaks osobie masowanej.

 

 

Efekt:

 

Skóra po zabiegu jest odpowiednio nawilżona i ujędrniona, a jednocześnie pozbawiona martwej warstwy komórek naskórka, dzięki czemu staje się gładka i przyjemna w dotyku. Dodatkowo wspaniałe aromaty zapewniają rozluźnienie i wyspokojenie organizmu.

 

 

 


drlikclinic.pl - przychodnia medyczna. Chirurgia ogólna, plastyczna i naczyniowa. Ginekolog, USG, psychiatra, ortopeda, kardiolog, dermatolog. Kosmetyka i akupunktura - Łódź