Akceptujemy płatności kartami Visa i Master Card

Rosyjski masaż miodem

 

Rosyjski masaż miodem

 

 

 Działanie:

 

Jest on oryginalną metodą terapii manualnej, która łączy zalety masażu leczniczego z dobroczynnym działaniem miodu na skórę. Efektem zabiegu jest udrożnienie systemu limfatycznego oraz stymulacja wydzielania gruczołów potowych, dzięki czemu usuwane są szkodliwe substancje będące przyczyną wielu schorzeń czy dolegliwości bólowych. Poprzez intensywne ruchy podczas masażu, poprawiona zostaje także sprawność układu krążenia, działa regenerująco na skórę, rozluźnia napięcie mięśniowe i relaksuje.

 


Miód stosowany do zabiegów to bogactwo soli mineralnych, witamin, kwasów oraganicznych i cukrów. Posiada on także właściwości złuszczające i antyseptyczne- niszcząc drobnoustroje odpowiedzialne za stany zapalne, łagodząc podrażnienia i przyspieszając gojenie się ran.

 

 

Wskazania:

 

Masaż ten polecany jest w szczególności:

- osobom z otyłością

- osobom chcącym pozbyć się cellulitu

- na suchą skórę

- na zmęczoną skórę, pozbawioną jędrności i blasku

 

 

Efekt:

 

Skóra po masażu jest delikatnie napięta, gładka, zdrowo zaróżowiona, nawilżona i kompleksowo odżywiona. Poprawia się krążenie krwi i limfy oraz sprawność gruczołów w skórze.

 

 


drlikclinic.pl - przychodnia medyczna. Chirurgia ogólna, plastyczna i naczyniowa. Ginekolog, USG, psychiatra, ortopeda, kardiolog, dermatolog. Kosmetyka i akupunktura - Łódź